DESCRIERE JOB

OFERIM:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime suplimentare pentru rezultatele activității

• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei
• Alte facilități

CERINȚE:

  • Studii universitare în domeniul juridic
  • Experiența de muncă în același domeniu
  • Permis de conducere categoria B
  • Buna cunoaștere a limbii române, limbii ruse
  • Buna cunoaștere a Microsoft Office
  • Abilităţi excelente de comunicare
  • Capacitatea de a lucra în echipă
  • Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor
  • Abilităţi de organizare şi planificare
  • Capacitate de analiză şi gândire strategică

RESPONSABILITĂȚI:

  • Participarea şi reprezentarea Companiei în toate instanțele judiciare/în fața executorilor judecătorești privind gestionarea portofoliului de credite problematice în scopul recuperării creanțelor
  • Evidenţa cauzelor/dosarelor aflate în portofoliu și etapa de lucru a acestora (judiciară, executare, etc.)

Ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul cu poză la: [email protected]   cu specificarea „Expert Coordonator în Secția Recuperare Datorii” sau apelează 0-7845-1111.