Descriere job

Îngrijitoare încăperi

Compania oferă:

  • Salariu stabil – 6 500 lei, fără rețineri;
  • Transport asigurat până la / de la locul de muncă (str. Petricani 31);
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist.

Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei în oficii și show-room.

Cerințe față de candidat:

  • Sârguință, acuratețe, decență.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: [email protected]
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888

Уборщица

Мы предлагаем:

  • Стабильную заработную плату - 6 500 лей, без задержек;
  • Транспорт до / от места работы (офис на Петриканах);
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;

Обязанности:

  • Уборка и поддержание чистоты служебных помещений (кабинеты, магазин, коридор, сан.узел).

Требования:

  • Трудолюбие, аккуратность, порядочность.

Ждём ваши CV по адресу [email protected]
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888