Descriere job

Echipa ESTER în plină expansiune caută un Manager Vânzări pasionat și motivat să se alăture echipei noastre dinamice!

 Responsabilitățile tale includ:

- Identificarea și dezvoltarea de noi clienți.

- Gestionarea și creșterea portofoliului de clienți existenți prin oferirea de soluții personalizate și de calitate.

- Prezentarea și demonstrarea produselor noastre în mod profesionist și convingător.

- Consilierea clienților în alegerea soluțiilor potrivite pentru nevoile lor.

- Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințe și oportunități.

Cerințele noastre:

- Experiență în vânzări.

- Abilități excelente de comunicare și negociere, cu un accent deosebit pe relațiile cu clienții.

- Spirit de inițiativă și orientare către rezultate.

- Abilități de organizare și gestionare eficientă a timpului.

- Permis de conducere categoria B.

- Posesia automobilului personal prezinta un avantaj.

Oferim:

- Salariu competitiv

- Program de lucru 9.00 – 18.00

- Mediu de lucru atractiv

- Oficiu în centrul Chișinăului

- Stabilitate și lucru într-o echipa dinamică

Dacă ești o persoană entuziastă, cu abilități de vânzare remarcabile și dorința de a face parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru poziția de Manager Vânzări!

Detalii cu referire la genul de activitate a companiei găsiţi pe www.ester.md